میثاق نامه دانش آموختگان ادوار مختلف طرح ولایت جهت ادامه راه فقیه و فیلسوف مجاهد؛ معلم بزرگ؛ علامه محمد تقی مصباح یزدی (رضوان الله علیه)

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

ضمن تسلیت درگذشت فقیه و فیلسوف مجاهد، معلم بزرگ علامه محمد تقی مصباح یزدی (رضوان الله علیه)؛ ما دانش آموختگان دوره های مختلف طرح ولایت در سال های گذشته میثاق می بندیم که:

  1. در فهم عمیقتر اندیشه نورانی ولایت مطلقه فقیه کوشا بوده و تمام ظرفیت خود را در حفظ این جایگاه نورانی و خنثی سازی توطئه ها مصروف بداریم.
  2. توسعه ارتباطات اجتماعی و هم افزایی های مومنانه را جزء لا ینفک برنامه ریزی های فردی و اجتماعی خود دانسته و بیش از پیش در توسعه این ارتباطات کوشا باشیم.
  3. علیه تحجر و التقاط که دو خطر اصلی و بنیان کن انقلاب اسلامی است مبارزه کرده و از هیچ کوششی دریغ نورزیم.
  4. نگذاریم که در غبار فتنه ها گرد مظلومیت بر چهره نورانی انقلاب اسلامی و ولی فقیه بنشیند و هر آنچه که در توان داریم برای شناختن و شناساندن اندیشه های بنیادین اسلامی به کار ببندیم.
  5. علوم انسانی غربی را تهدیدی جدی علیه حاکمیت اسلام قلمداد کرده و تمام کوشش خود را در حد وسع و دانش خود جهت وحدت حوزه و دانشگاه و تدوین و توسعه علوم انسانی اسلامی بکار ببندیم.

ان شالله یک نسخه از این میثاق نامه برای دفتر مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، یک نسخه برای دفتر علامه مصباح (رضوان الله علیه) به همراه مشخصات عزیزان ارسال خواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا